,  

Górniak i Krupa na wojennej ścieżce!

 Między Edytą Górniak i Dariuszem Krupą przyjaźni nie będzie. Chociaż robią wszystko dla dobra dziecka, między nimi dzieje się źle.


Już niedługo w Sopocie odbędzie się festiwal TOP Trendy na którym swój recital będzie miała Edyta Górniak.  Podczas jej występu na telebimach mają się pojawić filmiki z całego okresu kariery piosenkarki, krótkie fragmenty z jej życia. Mają pojawić się wypowiedzi o niej samej z ust przyjaciół, rodziny, osób które miały wpływ na karierę Górniak. Jednak nie będzie tam wypowiedzi Darka Krupy, który w pewnym momencie życia swojej byłej żony wyciągnął ją na szczyty popularności . Górniak też zaprosiła swoich gości, którzy mieli wpływ na jej karierę. Co prawda krupa będzie obecny bo jego podopieczna Natalia Lesz ma swój udział w festiwalu, ale nie będzie gościem swojej byłej żony.

Dariusz Krupa na karierę swojej byłej wpływ miał dość duży, by nie napisać – jak twierdzi wiele osób ze świata polskiego show biznesu – że w pewnym momencie karierę tę uratował. Otoczył Górniak nie tylko opieką małżeńską i muzyczną, ale przez ostatnie lata spełniał również rolę jej menedżera. Koncerty, intratne propozycje udziału w programach telewizyjnych, reklamy – miał w tym duży udział – podlicza Fakt.

Ale to jeszcze nie wszystko. Polsat wymyślił sobie, że Edyta opowie krótko i z dowcipem o swoich mężczyznach, z którymi była związana. Niestety o Darku Krupie artystka nie chce słyszeć, chociaż to on zrobił dla neij najwięcej. On sam nie chciał się wypowiadać w sprawie.

Czytaj też: Karolak: Nie umiem śpiewać…
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.