Górniak i jej anioł stróż!

 Edyta Górniak nie jest sama, ma swojego anioła stróża.


Gdy Edyta wyprowadziła się od męża w jej życiu pojawił się przyjaciel, Bartosz Bodnar. Bodnar cały czas w wywiadach powiada, że tylko pomaga Edycie w jej trudnych chwilach, jednak trudno jest mówić o kimś przyjaciel, gdy ma szczególne względy w  domu.

Bodnar coraz częściej pojawia się w domu Górniak w Piasecznie. Na boso wyprowadza psa, cały czas kręci się po jej domu jak po swoim własnym.

Pan Bartosz ma nawet swoją kartę wstępu na teren posiadłości i klucze. Przyjeżdża tu kiedy chce i wyjeżdża kiedy chce. Ostatni weekend spędził u pani Edyty, ale normalnie w tygodniu wraca stamtąd około godz. 2 w nocy – zdradzają sąsiedzi gwiazdy.

Jednak to nie wszystko. Kiedy są dzieci trzeba o ich względy też zadbać. Dlatego Bodnar stara się i to jak by zdobyć przychylność Allanka.

Ostatnio Bodnar kupił w jednym ze sklepów z zabawkami odlotowy model samolotu Airbus do sklejania. Taki za 400 zł! Najwyraźniej doskonale wie, co Allanowi sprawi radość –  czytamy w SE.

Bartosz Bodnar zabiera również głos w mediach w sprawie Edyty. Broni ją i chce jej pomóc w karierze. Miesiąc po rozstaniu  z mężem, Edzia nie przekreślała jeszcze swojego małżeństwa. W oświadczeniu jakie wydała mówiła, że to chwilowy kryzys w jej małżeństwie, teraz jednak ich drogi się rozchodzą na zawsze. A przy jej boku cały czas jest Bodnar.

Bodnar to człowiek, który od maja 2002 roku jest wiceprezesem wrocławskiej firmy QST Marketing Group zajmującej się wizerunkiem wykonawców, marketingiem oraz organizacją imprez zamkniętych.

Ktoś kto może faktycznie zająć się sprawami Edzi a tym samym odstawić Krupę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.