Górniak chce powrotu do męża!

ImageNie zostawiła na Krupie suchej nitki, wyprała wszystkie brudy jakie tylko można było wyprać a teraz chce wrócić do niego!


Edyta poznała już smak samotności, chociaż w jej życiu pojawił się Bartosz Bodnar, który wspierał piosenkarkę. Widać nie jest na tyle dobry jak jej mąż, gdyż teraz Edyta zatęskniła za nim. Czy to w ogóle jest możliwe?

Edzia po odejściu od męża cieszyła się życiem. Była niezależna, nie była zamknięta w złotej klatce. Czyżby zatęskniła do tej złotej klatki? Mogła spędzać czas jak jej się podoba, wydawać pieniądze jak chciała i ile chciała. Skąd pomysł powrotu do Krupy?

Edyta chce wrócić do Darka – mówi pragnący zachować anonimowość znajomy pary. – Ale to nie jest proste.

Darek zbyt wiele zaznał upokorzeń ze strony swojej żony.

– On wciąż ją kocha, ale klamka już zapadła – dodaje znajomy. – On jest osobą konsekwentną i nie puszcza słów na wiatr. Tak więc rozwód pewnie się odbędzie.

Super Express twierdzi, że Edzia nie daje sobie rady ze sprawami zawodowymi i dlatego chce wrócić do Krupy.

Edka, rezygnując z usług Darka, tylko pogorszy swoją sytuację. Na pewno bardzo ciężko będzie jej sobie poradzić bez Krupy – tłumaczy doradca medialny i przyjaciel pary, Piotr Ostrach. – On był świetnym menedżerem, potrafił załatwić jej wszystko, a szczególnie wywalczyć kontrakty, o które kilka lat temu było bardzo trudno.

Obecnie Edyta oddała swój los w ręce Rinke Rooyensa  tyle, że to nie jest odpowiednia osoba do prowadzenia jej interesów.

Wątpię, czy znajdzie się taka osoba, która da sobie radę z Edytą i jej humorami. Będzie jej ciężko znaleźć takiego menedżera jak Krupa. Jako zakochany mąż znosił to, czego nie zniesie nikt inny – zdradza Ostrach.

Być menedżerem Górniak to wielkie wyzwanie ale musi to być osoba stanowcza, silna psychicznie. Przy Edzi można zwariować. Jej humory nie jednego by wykończyły. A jak będzie między Górniak i Krupą, już nie długo na pewno sie przekonamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.