Górniak chce cichego rozwodu!

ImageTrochę późno o tym pomyślała.


Rozwód Edyty Górniak i Darka Krupy coraz bliżej. Rozwód ma się odbyć jeszcze w tym roku i Edyta chce, by odbył się dyskretnie. Trochę chyba jednak na to za późno.

Chce cichego rozwodu a do tej pory sama się postarała, by wywlec jak najwięcej brudów rodzinnych na świat.  Najpierw powiedziała , że odeszła od męża. Później zrobiła ze swojego męża tyrana, który trzymał ją w złotej klatce. Teraz chce zarzucić czapkę niewidkę i puścić w niepamięć wszystko co sama zrobiła.

Edyta przeżywa teraz trudne chwile, bo zależało jej na utrzymaniu w tajemnicy szczegółów rozwodu z Darkiem. Niestety ktoś celowo rozpuszcza plotki na ten temat, czym natychmiast ekscytuje się prasa. Edyta nie zamierza publicznie prać brudów. We właściwym momencie przygotuje dla mediów specjalne oświadczenie. Na razie jednak nie jest jeszcze na to gotowa. Mogę ujawnić jedynie tyle, że, iż wbrew temu, co się mówi, Edyta nie prowadzi i nie zamierza prowadzić wojny z mężem. Kontaktują się ze sobą regularnie, tak by ich rozwód odbył się szybko, dyskretnie i bezboleśnie – powiedziała Twojemu Imperium nowa agentka Edyty, Anna Opończewska.

Cóż za kłamstwa. Edzia już wyprała publicznie wszystko co mogła.  Nowa agentka chyba nie wie co w trawie piszczy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.