Górniak będzie odgrzewać stare numery!

ImageEdyta Górniak jak się okazuje jest bardzo leniwa. Piosenkarka nie lubi się przepracowywać!


Edyta Górniak podobno jest na bezrobotnym, przynajmniej tak się zapowiadało na koniec roku 2009 kiedy to Rinke Rooyens zerwał z nią współpracę. Ona sama twierdzi, że ma pracę na kilka miesięcy a jej kalendarz jest dobrze zapełniony koncertami. Tylko co będzie na nich śpiewać? Okazuje się , że Edzia nie ma nic nowego w repertuarze i nie ma zamiaru nic nagrywać. Znajomi gwiazdy wcale nie są zdziwieni, że Royyens nie mógł z nią wytrzymać.

Edyta nie lubi się przepracowywać. Myśli, że wciąż da się odcinać kupony od sukcesów z lat 90  i że nie musi robić już nic poza odgrzewaniem starych numerów. Kiedy pojawi się jakiś nowy plan, Edyta z reguły mówi, że potrzebuje czasu, aby go przemyśleć, a potem odwleka w nieskończoność podjęcie decyzji. Twierdzi przy tym, że zależy jej na najwyższym poziomie, tyle, że trudno się od niej dowiedzieć, co ma na myśli.

Kiedy dowiedziała się od Rinke, że ma nagrać płytę pop, stwierdziła, że wolałaby śpiewać ballady r'n'b. Gdyby zaproponował jej takie ballady, to zapewne usłyszałby, że Edyta ma ochotę spróbować swoich sił w metalu albo szantach – powiedzieli Party znajomi piosenkarki.

Czy to kniec kariery Edzi? na to wygląda. Bo kto będzie chciał ciągle słuchać To nie tak jak myślisz, czy Jestem kobietą?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.