,  

Gabrysia Pachlorz odpadła z „Top Model”

TVN

Nie była najgorsza…

Za nami kolejny odcinek Top Model, z grupie zostało już 11 dziewcząt a zadania przed nimi stawiane są coraz trudniejsze.

Wszystkie kandydatki na topmodelkę mieszkają w Paryżu w domu modelek. We wczorajszym odcinku, dziewczęta musiały pokazać kreacje, jakie miały na sobie na wodnym wybiegu. Później przewieziono je do starek fabryki a zdjęcia odbywały się na linach 100 metrów nad ziemią w starym kominie.

Najgorzej ze wszystkimi zadaniami poradziła sobie Joanna, która nie wysiliła się by czegoś więcej się nauczyć, za karę nie wzięła udziału w jednym pokazie.

Z programem pożegnała się Gabrysia, która twierdziła, że nie mia do czego wracać. Dziewczyna nie zrobiła matury, nie może startować na studia. Nie czeka na nią chłopak.  Była najbardziej przemądrzałą uczestniczka tej edycji, to jednak nie wystarczyło, by piąć się wyżej.

Anja Rubik, która była gościem programu, gościem był też właściciel strony models.com, który wyróżnił Magdę a w nagrodę  jej profil został umieszczony na jego portalu między najsłynniejszymi modelkami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.