Gabriela Kownacka przegrywa walkę z rakiem!

ImageGabriela Kownacka od 6 lat walczy z rakiem. Niestety ta choroba niejednokrotnie nie podda się. Tym razem to ona jest górą.


Stan Gabrieli jest stabilny, ani się nie pogarsza, ani nie polepsza – mówi zasmucony Waldemar Kownacki , były mąż aktorki, w rozmowie z Super Expressem. 

Rodzina robi co może by stan aktorki się poprawił, jednak ten przez ostatni rok nic się nie zmienił. Z telewizji zniknął też serial Rodzina zastępcza, bo bez Kownackiej to nie jest już to samo.

Przyjaciele z planu nie wiedzą co się dzieje z ich koleżanką.

Od roku nie mam z nią kontaktu. Martwi mnie to, że nie wiem, co u niej słychać. Z innymi osobami z "Rodziny" mam jakiś kontakt, ale z nią nikt nie ma –
mówi aktorka Monika Mrozowska tabloidowi.

– Chciałabym, aby było u niej wszystko w porządku, żeby było dobrze. Ale nie mam zielonego pojęcia, co słychać u Gabrysi. Właściwie nikt nie wie, jak się ona czuje. To wiedzą tylko osoby, które z nią przebywają na co dzień i najbliższa rodzina…
– załamuje głos zmartwiona Joanna Trzepiecińska.

Od miesięcy nikt nie słyszał co się dzieje u pani Gabrieli Kownackiej. Były mąż aktorki  powiedział: Jest stabilny, ani się nie pogarsza, ani nie polepsza.

Początkowo chemioterapia przynosiła dobre wyniki w leczeniu, w końcu przestała działać. Aktorka była też leczona w niemieckich instytutach. Niestety nic to nie dało.

Przyjaciele wspierają swoją koleżankę jednak nie wiedzą dziś co się z nią dzieje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.