,  

Frytka nie wyleciała z serialu!

 Okazuje się, że plotka o wywaleniu Agnieszki Frykowskiej z Pierwszej Miłości, była nie prawdziwa.


Jak już donosiliśmy, jeden z portali plotkarskich napisał, że Frytka, Agnieszka Frykowska straciła rolę w serialu Pierwsza miłość, z powodu : jej "umiejętności aktorskie" okazały się niewystarczające nawet dla takiego serialu. Scenarzyści dostali polecenie usunięcia jej wątku ze scenariusza.

Informacje podane prze Pudelek okazały się nie prawdziwe i poruszyły również produkcję serialu. Agencja aktorska z którą współpracuje Frykowska wydała oświadczenie., tym razem poprzez Plotek.pl

Jako agencja reprezentująca Agnieszkę Frykowską przy okazji jej udziału we wrocławskich produkcjach grupy ATM (m.in. serial "Tancerze" i "Pierwsza Miłość") możemy ze spokojnym sumieniem zdementować plotki dotyczące zakończenia współpracy z nią przez producenta serialu "Pierwsza Miłość". Nie dotarły do nas żadne słowa krytyki dotyczące jej występu w ww. serialu, ani tym bardziej informacje o planach usunięcia jej postaci ze scenariusza serialu. Zapewniamy, że Agnieszka profesjonalnie podchodzi do każdego powierzonego jej zadania aktorskiego – zawsze w stu procentach opanowuje tekst, nie spóźnia się na plan zdjęciowy, z szacunkiem podchodzi do pracy całej ekipy realizacyjnej. Tak było przy okazji jej udziału w serialu "Tancerze", jak również w wypadku "Pierwszej Miłości". Jesteśmy przekonani, że już lada moment ponownie spotkamy się we Wrocławiu na planie "Pierwszej Miłości", a niewykluczone, że również innych produkcji, przy których mamy okazję współpracować.

Zespół Agencji Aktorskiej EDWIN FILM Wrocław

Ktoś chce zaszkodzić Agnieszce Frykowskiej?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.