,  

Frytka nie będzie milionerką!

 Frytka tak się sadziła na jej należne miliony, nic z tego. Do roboty!


Frykowska miała dostać wielki spadek bo aż 3 miliony . Skąd tak duże pieniądze?  Podobno zmarły ojciec Agnieszki, pozostawił po sobie 12 milionów dolarów. Ona sama miała dostać z tego 3 miliony.

Na dniach Frytka i jej babcia udzieliły wywiadu dla Vivy, który odbił się głośnym echem w mediach. Ewa Morelle , babcia Agnieszki o spadku mówi , że to kompletna bzdura. Po pierwsze – ojciec Frytki nie zostawił żadnych 12 milionów tylko… pół miliona dolarów. Po drugie – nawet nie miał tych pieniędzy. Tylko na nie czekał. Jego spadkobiercy też muszą poczekać do śmierci Charlesa Mansona albo dłużej.

Jeśli świeżo upieczona aktorka nawet by dostała te 3 miliony, będzie musiała opłacić adwokatów, i to co zostanie pozwoli jej wynająć na jakiś czas mieszkanie w stolicy. Koło milion on nawet nie stała.

Jak to słyszę, mam wrażenie, że wszyscy powariowaliście – mówi o spadku babcia. Moja była teściowa rozpętała całą sprawę. Bartkowi [ojcu Frytki] amerykański sąd przyznał pół miliona dolarów odszkodowania. Gdy Bartek umarł, spadek przeszedł na jego dzieci. Ale wypłacić je musi Manson, który siedzi w więzieniu. Jak człowiek uwięziony może wypłacić jakieś pieniądze?! Ta sprawa musi być rozstrzygnięta pomiędzy dwoma krajami i dwoma sądami. I to dopiero, jak Manson umrze.

A tu piszą artykuły, że ja już mam te pieniądze – mówi wkurzona Frytka, która sama rozpuszczała te plotki. I że zniknęłam z towarzystwa, nigdzie mnie nie widać, bo widocznie pilnuję konta w banku. [gdzie to pisali?] A ja ograniczyłam wyjścia na imprezy – tłumaczy. Wolę posiedzieć w domu, poczytać.

Możliwe, że coś kiedyś Agnieszka dostanie. Na razie będzie mieć to, co sama wypracuje – dodaje z satysfakcją babcia.

Tak więc proponujemy zabrać się już do pracy i może nie odkładać w skarpetkę ale gdzieś na dobrej lokacie. Procenty na kontach są teraz małe, ale może Frytka coś znajdzie odpowiedniego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.