,  

Frytka chce Oscara

Agnieszka Frykowska planuje zagrać w serialu, nagrywać piosenki, wyjechać do Hollywood i… zdobyć Oscara!


Frytka pojawiła się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, tym razem jako aktorka, ponieważ zagrała w filmie dokumentalnym "Pojechał, zobaczył" Michała i Wojciecha Węgrzynów..

Agnieszka postanowiła zdradzić kilka swoich planów na przyszłość. W ciągu najbliższych kilku lat zamierza obronić pracę licencjacką w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie i zdobyć tytuł magistra. Zamierza również zagrać w serialu.

"Jest pewien projekt, już dostałam scenariusz tego projektu, nie chcę zdradzać, co to jest za projekt. Mam nadzieję, że to będzie coś, co spodoba się widzom (…). Serialowa historia."

Odnośnie swojej kariery wokalnej, mówi:

"Naciski ze wszystkich stron branżowych powodują, że prędzej czy później będę się musiała zmierzyć z tym problemem."

Jednak nie to jest najważniejszą rzeczą dla Agnieszki. Priorytetem jest aktorstwo, Hollywood i… Oscar.

"Najważniejsza rzecz dla mnie to aktorstwo i myślę, że nie liczę na nic, bo wolę się mile zaskoczyć niż niemile rozczarować. Chciałabym, żeby osoby z branży dostrzegły jakiś potencjał w mojej osobie (…), dały mi szansę, abym mogła pokazać się od bardziej intelektualnej strony. Niestety, może będę tuzinkową osobą i powiem, że Hollywood. Absolutnie Hollywood. Marzę o Oscarze" – wyznaje, dodając jednak przytomnie: "Pomarzyć zawsze można".

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.