,  

Frycz pozbawił córkę roli

Kapif

Nie chciał grać z córką w jednym filmie!

Jan Frycz kiedy jego córka Olga była dzieckiem, odszedł od niej i jej matki. Olga długo nie mogła wybaczyć tego ojce.  Olga ciągle pamięta kiedy starała się dostać do szkoły teatralnej, i jej nie przyjęto. Jest pewna , że to sprawka ojca. Frycz przez wiele lat starał się o odnowienie kontaktu z córką, w końcu mu się to udało. Przez jakiś czas widywano ich razem na obiadach, w kawiarni. Jednak znowu  ich stosunki uległy pogorszeniu, dlaczego?

Poszło o nowy film. Według naszych informacji, Olga dostała propozycję zagrania w filmie „Sanktuarium”, gdzie zaproszony został również jej ojciec. Gdy jednak aktor dowiedział się, że ma zagrać razem z córką, miał postawić produkcji warunek: „albo ja, albo ona”. Oldze podziękowano.

Gdy się o tym dowiedziała, było jej bardzo przykro. Nie przypuszczała, że jej ojciec zrobi jej coś takiego. To jest dla niej zbyt przykre i nie chce o tym nawet wspominać – mówi Faktowi znajomy aktorki.

Czy Jan Frycz jest taki w życiu jakiego gra w filmach? Poza tym jabłko od jabłoni daleko nie pada, ojciec zostawił rodzinę, Olga rozbiła małżeństwo.

Zobacz też:Projektantka nie miała drobnych dla żebraka, więc dała mu…

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Kapif

Jacek Herok / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.