Foremniak wraca do pracy i …

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Życia…

Małgorzata Foremniak kilka miesięcy temu straciła mamę, która umarła. Aktorka musiała być bardzo związana z matką, gdyż jej śmierć opłakiwała przez długi czas. Dopiero teraz jest w stanie pracować. Na początek pojawiła się w serialu „Na dobre i na złe”, w którym gra postać doktor Zosi. Już niedługo podejmie więcej projektów.

–  Małgosia będzie pracować przy programie „Mam talent”. Castingi z udziałem jurorów zaczynają się w połowie czerwca, jesteśmy też w trakcie rozmów dotyczących kolejnych planów zawodowych – mówi Faktowi Lucyna Kobierzycka, menadżerka.

Castingi do Mam talent zaczynają się 13 czerwca i odbędą się w pięciu miastach – pierwszy będzie przeprowadzony w Katowicach.

Dla tych, którzy oglądają serial Na dobre i złe:

Odkąd dr Jakub Burski wyjechał do Australii, Zosia  pozostaje słomianą wdową. No i wcale ją ten fakt nie cieszy. Nic dziwnego – nie ma w nikim oparcia, nie ma się komu pożalić, czy zwyczajnie pogadać o domowych sprawach. Piotr (Marek Bukowski) też nie ma zbyt wielu powodów do radości, bo właśnie został wysłany na przymusy urlop, aby złapać dystans. A jak wiadomo – swój do swego ciągnie… Zosia nie będzie chciała zostawić przyjaciela, który najwyraźniej nie radzi sobie z problemami. Szybko się jednak okazuje, że Piotr mimo problemów, ma też ułańską fantazję. Zabiera Zosię na płytę lotniska, żeby obejrzeć turystyczne awionetki, a chwilę później wzbija się w powietrze jedną z nich. Doktor Burska nie może uwierzyć, że Piotr umie prowadzić taką maszynę. I choć trochę się boi, urzeczona ogląda piękne krajobrazy.  Czy Piotr skradnie serce Zosi? No cóż, po tak romantycznej wyprawie, trudno wrócić na ziemię! – dowiedział się Fakt.

Ma być ciekawie i to bardzo.

Zajrzyj też tutaj:Kuźniar ostro po zawodnikach z „X-Factor”

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.