Foremniak ucieka do Afryki przed facetami

ImageMałgosia Foremniak wyjeżdża do Afryki by na szczyt Kilimandżaro zanieść magiczny kamień.


A poza tym ucieka do Afryki, by się wyciszyć i mieć spokój od facetów.

Potrzebuję odpoczynku i wyciszenia – zdradza aktorka. Oprócz szesnastu kobiet idzie z nami tylko przewodnik i mam nadzieję, że więcej mężczyzn nie będzie! – podkreśla stanowczo.

Poza tym wszystkim, Foremniak chce pomyśleć nad swoim życiem. Zbyt często nerwowym i intensywnym. Dlaczego Afryka? Bo została ambasadorką UNICEF-u,i Afryka stała się jej bardzo bliska.

To podróż przede wszystkim wewnętrzna – opowiada Foremniak. – Chcę tam na szczycie poznać wreszcie siebie. Mam w domu kamień, z którym związana jest pewna historia. Zostawię go na szczycie góry, w specjalnej intencji – dodaje tajemniczo aktorka.

Aktorka już niedługo ma wyjazd. Była na specjalnym obozie treningowym, trenuje na siłowni. Przeszła też wiele badań mających na celu perfekcyjne przygotowanie do wyprawy. – Moje ciało jest dobrze przygotowane i gotowe do wyzwań – zapewnia Małgosia.

W Afryce może zrozumie, że nie warto się wiązać z tak młodymi facetami jak Maserak i poszuka sobie odpowiedniego dla siebie. Mąż pewnie jej nie wybaczy i nie wróci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.