Foremniak nie boi się pracy

 Małgorzata Foremniak lubi swoją pracę, lubi też siedzenie na stołku jurora w Mam talent.


Do jesieni będą trwały castingi nowych  nieznanych ludzi i ich talentów do nowej edycji Mam talent. Małgorzata Foremniak jest podekscytowana nowymi castingami, podczas których można nieźle się bawić i podziwiać nowych wspaniałych utalentowanych ludzi.

Uwielbiam kosmitów i dziwolągów, którzy przychodzą i pokazują to, co potrafią. Wtedy jest ciekawie. Ale najpiękniejsze chwile to te, kiedy na scenę wychodzi ktoś niepozorny, skromny i robi coś tak niespodziewanego, że powala – mówiła Małgorzata Foremniak.

Gdy aktorka bierze udział w castingach i show , wtedy robi sobie wolne od serialu Na dobre i złe, gdzie od lat gra panią doktor Zosię.

– Rola Zosi bardzo zmieniła moje życie zawodowe. Pomogła mi zagrać w kilku świetnych filmach, jak „Boże skrawki” w reżyserii Jurka Bogajewicza, czy w „Starej baśni” Jerzego Hoffmana. Owszem Zosia jest słodka, czasem nawet za bardzo, ale okazuje się, że widzowie potrzebują również takich bohaterów – opowiadała w wywiadach.

Foremniak ma trójkę dzieci, z tego dwoje adoptowanych. Nie lubi mówić o swoim prywatnym życiu, chociaż bywa na salonach z nieznanymi facetami, co daje powód do plotek.

Bycie gwiazdą na pewno nie jest łatwe, ale sama w końcu tego chciała.

Czytaj też: Królikowski marzy o karierze wokalnej?
źródło: Fakt.pl
kapif/kapif/kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.