Foremniak na bagażniku rowera

ImageMałgorzata Foremniak by zdążyć na konferencję prasową skorzystała z uprzejmości rowerzysty, który podwiózł ja na swoim bagażniku.


Małgorzata Foremniak dość późno wstała a wybierała się na Konferencję Prasową związaną z jej najnowszym filmem. By zdążyć wyszła z hotelu i musiała pokonać kawałek drogi. W pobliżu był park, który okazał się skrótem do miejsca do którego aktorka miała dotrzeć. W pewnej chwili pogubiła się w zielonym zakątku, zapytała jedną z pań o drogę. Zrobiło się dość późno, szukała szybkiego środka transportu. Ale jak tu znaleźć taki w parku?

Na pomoc przyszedł pewien pan, który jechał rowerem. Gdy zobaczył piękną Foremniak, Zosię z serialu Na dobre i złe, nie wierzył własnym oczom. Zaproponował Małgosi przejażdżkę a ta skorzystała. Na bagażniku w wyjściowej sukience przejechała kilkaset metrów. Później zobaczyła koleżankę z planu filmowego . Zeskoczyła z bagażnika , podziękowała panu i poszła.

Zobaczcie Foremniak na bagażniku

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11
Foto 12

Fajne jest to, że Foremniak stara się być zwykłą kobieta. Chociaż gdyby nie była znana, pewnie Pan by jej nie zabrał na swój bagażnik.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.