Foremniak goni Muchę!

 Nie chce by ta grała z nią w jednym filmie!


Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Oh Karol, w którym zagra Małgorzata Foremniak żonę uwodziciela i Anna Mucha, która wcieli się w lesbijkę. Na planie filmowym aż iskrzy od złości. Małgorzata Foremniak nie chce grać obok swojej młodszej koleżanki  o co chodzi? O faceta?

Dość długo producenci kompletowali obsadę do filmu. Gdy już wszystko było dopięte na ostatni guzik, Foremniak zaprotestowała i postawiła producentom warunek, albo ona albo Mucha. Skąd ta niechęć?

Na salonach plotkuje się, że wszystko przez Rafała Maseraka, z którym Ania wygrała z gwiazdami. Po rozstaniu się z Foremniak, Rafał w wywiadach nie raz mówił, że dzięki Ani wyszedł na prostą.

Producenci mają nie lada orzech do zgryzienia. Bardzo im zależy na obu aktorkach, jednak nie jak zażegnać ich niechęć do siebie. I jeśli na prawdę musieliby już wybierać to będzie to Mucha, bo nie mają nawet pomysłów kto ją   mógłby zastąpić, kiedy ta obecnie jest na topie.

Jeśli nie wypali współpraca z Foremniak, na jej miejsce czeka kolejka świetnych aktorek
– powiedziała Faktowi osoba znająca szczegóły produkcji.

Ani Muchy nie komentuje sprawy bo nie i nie ma co komentować zaś Foremniak – Na temat produkcji „Och, Karol” nie wypowiadam się .

I słusznie, czas najwyższy pogodzić się z popularnością młodszych koleżanek.

foto/Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.