Foremniak chodzi do znachorki

 Lepiej może będzie brzmiało uzdrowicielka albo bioenergoterapeutka . Jak by nie zwać i tak jest to medycyna niekonwencjonalna.


Małgorzata Foremniak korzysta z rąk bioterapeutki , która leczy nie tylko duszę aktorki ale i ciało. Stad tak dobrze wygląda? Osoba, która ma leczące ręce to niejaka Grażyna Rozmysłowicz.

Pani Małgosia jak najbardziej korzysta z moich usług. Przychodzi od roku – mówi bioenergoterapeutka w rozmowie z "Super Expressem". – Na początku bardziej systematycznie, teraz w miarę potrzeb. Nic dziwnego, że wyszła ode mnie uśmiechnięta, tak to właśnie działa.

Pani Grażyna na swojej stronie internetowej opisuje jak działa jej dotykanie rękami.

Celem spotkania jest dojście do źródła lęku, bólu, złości, obsesji, smutku, poczucia niespełnienia. Odblokowuję, uwalniam energię w ciele. Spotkania ze mną pomagają w odkrywaniu toż- samości, zdrowia fizycznego i duchowego, akceptacji i miłości.

A już niedługo Foremniak będzie pracowała przeponą na specjalnych zajęciach u znachorki, w jakim celu?

– Warsztaty są przydatne dla tych, którzy chcą przestać chorować i zacząć cieszyć się życiem pełnym dźwięków, odkrywanych na nowo – czytamy na stronie.

Jak to wszystko ładnie brzmi. Kto ma lęki, bóle, jest wściekły tak jak na przykład Michał Piróg na Annę Muchę, po wizycie u pani Małgosi będzie czuł się lekko , będzie uśmiechnięty i nie będzie mówił, że Ania Mucha ma w głowie dysk twardy zamiast mózgu.

Takie usługi na pewno też nie są tanie.


kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.