Foremniak chce adoptować dziecko

Czuje się niepotrzebna, dzieci zajmują się już sobą same

Małgorzata Foremniak ma troje dzieci w tym dwoje adoptowanych. Aktorka twierdzi, że dzieci już jej nie potrzebują a jej brakuje kogoś, kim mogłaby się opiekować. Dlatego Małgosia myśli nad kolejną adopcją.

Małgosia jest samotną kobietą, więc nie ma szans na adopcję niemowlęcia, ale jej to odpowiada – mówi w rozmowie z tabloidem przyjaciółka Foremniak. Wie, że ludzie najchętniej adoptują maluszki. Im mniejsze dzieci tym więcej par chce je wziąć. Dlatego ona znów chciałaby wziąć pod swoje skrzydła jakąś dziesięcio- lub dwunastolatkę. Jej córki są już dorosłe i na pewno chętnie jej w tym pomogą.

Dziecko, które pójdzie pod skrzydła aktorki, będzie musiało przyzwyczaić się do dyscypliny, która podobno sprzyja wychowaniu.

Gdy rodzi się dziecko, matka kocha je instynktownie – wyznała kiedyś w wywiadzie. Ja musiałam nauczyć się kochać moje nowe dzieci rozumem. Patryk przy komputerze spędza w ciągu dnia tylko 2 godziny. Przez cały tydzień żadnych fast foodów ani coli. Dopiero w piątek może sobie pofolgować i za przyzwoleniem mamy zjeść hamburgera.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

You must be logged in to post a comment.