,  

Fokus zablokował teledysk Dody

Jest afera

Doda nakręciła nowy teledysk do piosenki Fuck It. W teledysku występuje między innymi Fokus, któremu nie podobają się sceny grane w klipie.

Jako pierwsi o blokadzie klipu poinformowali fani Dody.

Złe wiadomości. Jak się dowiedzieliśmy, pojawiły się problemy w związku z premierą „Fuck It”. Niestety Fokus postanowił wycofać się z projektu. Rzekomy powód – zbyt ostre sceny, ale w rzeczywistości powód jest nieznany, gdyż sam dobrowolnie w nich zagrał. Obecnie prowadzone są dyskusje z prawnikami. Jedno jest pewne – Doda nie pozwoli, by praca tylu osób poszła na marne. Jest jej bardzo przykro i pierwszy raz jest w takiej sytuacji, stąd przesuwany od 2 dni zegar

Menadżerka Fokusa, długo nie czekała na odpowiedź.

Zbyt ostre sceny? Ona jest chyba nienormalna. Klip jest po prostu makabryczną parodią dobrego klipu. Mamy prawo do autoryzacji bez względu na to czy to się królowej podoba czy nie . Montaż zepsuł cały scenariusz, zignorowali wszystkie nasze uwagi, zrobili tak, żeby Dodzina była najfajniejsza nie licząc się zupełnie z wizerunkiem Fokusa. Niech się nauczy współpracować z ludźmi, albo w ogóle się tego nie podejmuje. Klip jest gówniany i mega amatorski. Nie ważne, ile w niego zainwestowała, to jest DNO. Nuda, potworny montaż, ból i żal.

Fokus dodał swoje trzy grosze.

Teledysk przed emisją daje się do akceptacji. Strona MA prawo go zaakceptować lub nie. Straszenie po braku akceptacji prawnikami jest śmieszne, ale możemy się tak bawić – pisze raper. Albo idziemy się wygłupiać do sadu. Mam pieprzone prawo nie zaakceptować klipu przed emisją. I też mam prawników.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Dody

Jestem zaskoczona tak histeryczną reakcją Fokusa dotyczącą klipu Fuck it:(Uważam,ze wykonaliśmy kawał ciężkiej , dobrej roboty współpracujac ze sztabem wybitnych polskich specjalistów.Udział Fokusa w tym teledysku byl dla mnie wyrożnieniem gdyz szanuje go jako artyste.Na planie byliśmy mile zaskoczeni jego entuzjastycznym zaangażowaniem w mój projekt .Wszystkie pomysły zaproponowane przez niego zostały przez ze mnie zaakceptowane i zrealizowane przez reżysera.Uważam ,że ten teledysk nie potrzebuje „takiej promocji” jaką narzuca mediom Fokus.Ten klip obroni sie sam,niech widzowie ocenią,premiera niedługo. pisze na swoim profilu Doda.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.