Firmy odchudzające innych wykorzystały wizerunek gwiazd!

 Sprawa odchudzania gwiazd i wykorzystywanie ich wizerunku do promowania swoich specyfików!


Pisaliśmy o tym, że wypociny na siłowni i specjalne diety niektórych gwiazd sa niekoniecznie prawdziwe i że w schudnięciu pomogły im specyfiki chemiczne. Informacje były podane na podstawie tego co się znajduje w sieci. Jaka jest na prawda?

Anna Mucha szybko zareagowała na informacje jakie pojawiły się w sieci i wydała oświadczenie.

"W związku z kłamliwymi informacjami, które pojawiły się dziś w mediach, dotyczącymi mojego rzekomego udziału w kampanii reklamowej preparatu na odchudzanie informuję, że mój wizerunek został użyty w tej kampanii bezprawnie, bez mojej wiedzy i zgody. Nigdy nie wyrażałam zgody na firmowanie twarzą żadnego preparatu wątpliwego pochodzenia, nie stosowałam i nie stosuję żadnych suplemenów diety wspomagających odchudzanie.

Wielokrotnie publicznie powtarzałam, że moja forma jest efektem wyłącznie odpowiedniego odżywiania, zestawu ćwiczeń i zabiegów kosmetycznych przygotowanych przez specjalistów. Szczególnie bulwersuje mnie to, że moje nazwisko posłużyło do wprowadzenia w błąd tysięcy kobiet, które szukają skutecznych sposobów na zrzucenie kilogramów.

Jednocześnie informuję, że sprawa bezprawnego wykorzystania mojego wizerunku jest w tej chwili badana przez prawników i zapewne zakończy się w sądzie".

 Z poważaniem
Anna Mucha

Jak widać sława gwiazd jest wykorzystywana w różny sposób. Jaki finał będzie wykorzystywania wizerunku gwiazd przez firmy odchudzające? Na pewno trzeba ukrócić niektórym samowolę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.