Finałowa gorączka w Domu Wielkiego Brata

ImageJeszcze tylko kilka dni dzieli nas od Wielkiego Finału pierwszego etapu piątej edycji programu Big Brother!

Pierwszym finalistą dzięki głosom telewidzów został Jarek Jakimowicz. Na decyzję o przejściu do finału czekają jeszcze Jola Rutowicz, Anzhela Koltsova oraz Michał Skawiński. Jedna z tych osób straci szansę na zwycięstwo w sobotę 5 kwietnia, kiedy w czasie Big Brother Show poznamy finałową trójkę. W niedzielę poznamy zwycięzcę pierwszej części piątej edycji programu Big Brother! Ciekawe, która z gwiazd zakończy program z zegarkiem na ręku?


Tymczasem przez Dom Wielkiego Brata ciągle przewijają się nowe osoby i nie ma czasu na nudę. Uczestnicy pewnie nawet nie zdają sobie sprawy, że od powrotu do normalnego życia dzieli ich zaledwie kilka dni…

Podczas sobotniego Big Brother Show z udziałem Moniki Goździalskiej i Piotra Gulczyńskiego wystąpi na żywo zespół Margo. W niedzielę o godz. 20.00 Wielki Finał na antenie Czwórki, którego muzyczną atrakcją będzie zespół De Press oraz Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem.

Dom Wielkiego Brata długo nie pozostanie jednak pusty, bo jeszcze w niedzielę zamieszka w nim 10 uczestników wyłonionych z castingów. Będzie się działo!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.