Finaliści Mam talent! (video)

 Zobaczcie kto wystąpi w finale II edycji Mam talent.


Już w najbliższą sobotę zobaczymy finał II edycji Mam talent. Kto wygra? tego dziś nikt nie wie. Do tej pory rywalizacja wydaje się bardzo wyrównana. Podczas głosowań słupki głosów widzów były bardzo wyrównane.

Jak spojrzeć na słupki z głosami, to okazuje się, że wszyscy uczestnicy mają na razie podobne poparcie widzów. Nie wyłonił się żaden lider, a walka jest wyrównana. Finał zapowiada się ciekawie także z innego powodu – niemal każdy z uczestników show reprezentuje jakąś inna dyscyplinę – opowiada Faktowi Katarzyna Szałańska, producentka.

– Przygotujemy go z wielką starannością i pompą. Prowadzący będą ubrani w smokingi, a jurorzy odświętnie wystrojeni. Najważniejszy, kulminacyjny moment to oczywiście ogłoszenie wyników. Nie zabraknie fajerwerków i konfetti, które spadnie na głowy zwycięzców – opowiada ze śmiechem Szałańska.

Nad doborem kreacji dba stylistka Julia Konarzewska.

– Zawsze najpierw spotykam się z producentem i reżyserem programu, a dopiero potem z uczestnikiem i wspólnie omawiamy pomysł na jego kreację. Wiadomo, że strój musi pasować do jego osobowości, a także do numeru, który wykonuje na scenie. Czasem musimy odnaleźć kompromis między moim gustem, a na przykład warunkami fizycznymi uczestnika. Wiadomo, że jeśli ktoś ma za dużo centymetrów w talii, to trudno z niego zrobić seksbombę. Ale nikt nie jest skazany na porażkę! Z każdego można wydobyć piękno – mówi dla Faktu stylistka TVN.

Najmniej problemów było z ubiorem Uli Afro Fryc.

– Ona uwielbia eksponować swoje ciało i niczego nie ukrywa. Te skąpe stroje to był jej pomysł, ja byłam tylko ich wykonawczynią – mówi stylistka.

A ulubioną osobą do ubierania jest Małgosia Foremniak.

– Ona jest osobą, która chce poprzez strój pokazać swoją osobowość: elegancję i umiar. Nie należy do super ekscentrycznych osób, dlatego stawiam na klasykę, którą czasem doprawiam szczyptą pieprzu
– podsumowuje.

A teraz przypomnijmy uczestników, którzy wystąpią w finale show.

Konrad Czarkowski Kony

{youtube}SAPEx5qTrBE{/youtube}

Dominika Drewniak i Jadwiga Peszko

{youtube}PBnVISKvBec{/youtube}

Marcin Wyrostek

{youtube}5kwYgMSKVtA{/youtube}

Marcin Marczewski Patenciarz

Anna Teliczan

{youtube}6f5lSNjahio{/youtube}

Marcel i Nikodem Legun

{youtube}BFmpnSxFU4k{/youtube}

Jessica Merstein

{youtube}4N1-6br8l_A{/youtube}

Alexander Martinez

{youtube}ZwUT9I4BSTQ{/youtube}

Kruk i Blacha

{youtube}XUGsiJDb6og{/youtube}

Michał Kaczorowski Kaczorex

{youtube}QhQWdxN6UYk{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.