, , ,  

Finał Tańca z Gwiazdami bez kobiety?

Bukmacherzy nadal stawiają, że Marczuk odpadnie.

Na parkiecie Tańca z Gwiazdami pozostały już tylko trzy pary, które w nadchodzącą niedzielę stoczą pojedynek o obecność w wielkim finale. Specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że w ostatnim odcinku trzynastej edycji widowiska zatańczą Kacper Kuszewski i Bilguun Ariunbataar.

 

Emocje towarzyszące Tańcowi z Gwiazdami sięgają zenitu. Rywalizują ze sobą już tylko trzy pary, gdyż w ostatnim odcinku widzowie i jury zadecydowali, że program opuści jedna z faworytek – Katarzyna Zielińska. W przedostatniej odsłonie, według bukmacherów STS, z widowiskiem pożegna się Weronika Marczuk, która po raz kolejny skazywana jest na porażkę.

Weronika Marczuk w ostatnim odcinku kolejny raz uciekła spod gilotyny. Mimo że jej szanse od kilku odsłon ocenialiśmy najniżej, tej udaje się pozostać w Tańcu z Gwiazdami. Nadal uważamy, że jest ona najbardziej zagrożona pożegnaniem się z programem, ale być może ciągła pozycja outsidera spowoduje, że zyska dzięki temu jeszcze większą sympatię widzów – komentuje Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Przewidujemy jednak, że to Kacper Kuszewski i Bilguun Ariunbataar zatańczą w finałowym odcinku.

W salonach STS można typować, który z uczestników odpadnie w najbliższym odcinku. Każde 100 zł postawione na to, że w niedzielę Taniec z Gwiazdami opuści Weronika Marczuk zwiększy tę kwotę do 114,31 zł. Ta sama suma postawiona na przegraną Bilguuna Ariunbataara da wygraną w wysokości 263,79 zł. Natomiast w przypadku, gdyby z show pożegnał się Kacper Kuszewski, kwota ta powiększy się do 439,65 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.