,  

Film skrytykował Muchę i Urbańską

O Musze- Jest gay-friendly, kocha futra, ponadto bywa frywolna w ocenach i zaradna w biznesie

Miesięcznik Film opublikował swój doroczny ranking aktorów. Na tapetę poszła Anna Mucha, Natasza Urbańska i wiele innych gwiazd. Najgorzej w ocenie wypadły te dwie aktorki, inni mieli różne oceny.

Anna Mucha: Nie ma takiej rzeczy, której nie wiedzielibyśmy na temat Ani (koniecznie Ani, nigdy Anny) Muchy. Codziennie świeże newsy. Gdzie kupuje ciążówki albo co myśli na temat reformy rolnej. Znamy jej przepis na uśmiech, ciążę i wegetarianizm. Jest gay-friendly, kocha futra, ponadto bywa frywolna w ocenach i zaradna w biznesie, czego jeszcze jej trzeba? Być może aktorstwa. Niestety, to co zaprezentowała w „Och, Karol 2”, aktorstwem trudno nazwać. Och, Ann: kino to nie „Taniec z gwiazdami” – napisał  Maciejewski.

Słyszałam kiedyś o aktorce Annie Musze, która grała u Wajdy i Spielberga. Ale zbieżność nazwisk jest chyba przypadkowa, bo teraz widzę celebrytkę, przyszłą hot-mamuśkę, kochającą buty francuskiego szewca i sukienki z sieciówek. I szminki w mocnych kolorach. Och, Karol, jeśli mój komentarz uderzył kogoś prosto w serce, to niech mnie zjedzą pudelki – napisała Ola Salwa.

Wcale nie lepiej poszło Nataszy Urbańskiej

Uroda, świetne warunki, przyjemny głos. Wszystko niby na swoim miejscu. A jednak ten obrazek wydaje się zbyt perfekcyjny, a Nataszy Urbańskiej brakuje wdzięku i, w co trudno uwierzyć, sex appealu. W „Bitwie Warszawskiej” Hoffmana niby zrobiła, co należało. Potańczyła, pośpiewała i była. Na aktorstwo nie starczyło już miejsca. Uroda, warunki, głos. Coś nie tak jest z Nataszą – Maciejewski

Ola Salwa: Nie dziw, że do takiej panienki przybywają ułani, nie tylko pod okienko. Urodziwa Natasza Urbańska w arcyzłym filmie Hoffmana prezentuje się pięknie, jak modelka w obiektywie wspaniałego fotografa. Śpiewa też ładnie. Gorzej, gdy zaczyna grać. A gdy zaczyna śpiewać i grać („Rozkwitały pąki białych róż”), jest tak źle, że miałam ochotę znaleźć się w jarze, obok Jasieńka i kwiatów.

Więcej przeczytacie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Film skrytykował Muchę i Urbańską, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.