Film, który zszokuje cały świat! (video)

 Modelki, które żywią się wacikami nasączonymi sokiem owocowym!


Część świata chce coś zmienić w modelingu. Walka trwa o to by na wybiegu przestały chodzić zbyt chude ciała a weszły w końcu te , które na co dzień widzimy na ulicy, ale bez przesady. każda nowa modelka ma mieć tu trochę i tak ale nie kości.

Pozostaje jednak nadal ta część świata, która modelingu nie widzi bez tych bardzo wychudzonych ciał. Przed takim modelkami i metodami domów mody i kreatorów mody chce przetrzeć Sara Ziff, 27-letnia Amerykanka, która o swoich losach opowie w filmie dla którego zrezygnowała z kariery modelki.

Sara jest współreżyserką filmu dokumentalnego Picture
me
, który właśnie trafił na ekrany amerykańskich kin. Film pokaże kilka lat z życia modelki, która chce wspiąć się na sam szczyt.

Powiedziano mi, że powinnam jeść jedno ciastko ryżowe dziennie, a jeśli to nie pomoże mi schudnąć – pół – wspomina Amy. Modelki maczają waciki w sokach i je jedzą. To zaspokaja ich głód na kilka dni. W ogóle nie przejmują się, że mogą się od tego pochorować, ale boją się, że jeśli nie będą chudnąć, stracą pracę
.

Sara miała podpisane kontrakty z takimi firmami jak : Dolce&Gabbana, Prada, czy Tommy Hilfiger. Firmy te nagminnie łamią prawa modelek, i najwyszy czas, by ktoś się tym zajął.

Otumaniono mnie narkotykami na imprezie Diora. Poczułam się źle i wybiegłam na ulicę. Niemal wpadłam pod samochód
. Chłopak, który pilnował drzwi, wciągnął mnie z powrotem na chodnik –
wspomina Sara. Moje koleżanki były gwałcone, a później musiały współpracować z facetami, którzy im to zrobili. Agencje modelek funkcjonują jak burdele. Wysyłają modelki na kolacje z zamożnymi facetami, a ci wymagają od nich seksu.

Było jeszcze gorzej .

Dostałam telefon
, że w ciągu kilkudziesięciu minut mam się zjawić na sesji, bo jedna modelka zrezygnowała. Fotograf używał ultrafioletu. Zaraz po sesji zawieziono mnie do szpitala. Okazało się, że modelka, której robiono zdjęcia wcześniej, była już w szpitalu. Lekarze próbowali zminimalizować efekty poparzeń. Wiedzieli, że to dla mnie niebezpieczne, a i tak narazili mnie na utratę wzroku. Przez dwa miesiące byłam wyłączona z życia.

Ta technika wypaliła jej sześć warstw białka w oczach. Dziewczyna chciała pozwać fotografa , jej szefowie, powiedzieli,  że we Francji za takie rzeczy sie niepozywa.

Zoabczcie fragmenty filmu.

{youtube}_1_ZwnWPQLI{/youtube}
{youtube}h09BiKk9mNQ{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.