,  

Filip Mecner menadżerem Weroniki Rosati?

Michał Pieściuk / newspix.pl

Aktorka potrzebuje zmiany wizerunku, menadżer Anny Muchy ma jej w tym pomóc?

AKTUALIZACJA

Weronika Rosati wyjechała za granicę by wziąć udział w nagraniach do filmów i seriali. Wydawało by się, że ma wszystko czego by chciała aktorka w swoim zawodzie, jednak za Weroniką ciągnie się ciągle obraz dziewczyny związanej z różnymi przedziwnymi i nieciekawymi historyjkami i wyglądem.  Aktorka nie  lubi korzystać z rad stylistów, co widać na co dzień. Od lat ta sama fryzura, smutna mina i ten sam styl ubierania się. To wszystko ma zmienić podobno Filip Mecner.

Weronika jest w Los Angeles, gdzie bierze udział w zdjęciach do serialu, który produkuje i w którym występuje Dustin Hoffman – zdradził nam agent Rosati Jerzy Gudejko. – Promocją Weroniki zajmuje się teraz Filip Mecner – dodał.

Jaka jest różnica w zachowaniu Muchy i Rosati? Weźmy chociaż słynne sprawy z futrami. Zarówno Ania Mucha i Weronika Rosati zostały zaatakowane przez Joannę Krupę. Jak każda z nich zareagowała na oszczerstwa ze strony modelki?

Anna Mucha pokazała ostatnio Rosati, jak należy się zachowywać w konfrontacji z innymi gwiazdami. Gdy Joanna Krupa zaatakowała Anię za noszenie futer, aktorka z właściwym sobie wdziękiem powiedziała, że nie zna modelki, ale serdecznie ją pozdrawia. Weronika w identycznej sytuacji nie potrafiła wykazać się dystansem. Gdy kilka tygodni temu Krupa ją skrytykowała, śmiertelnie się obraziła i ponieważ futro było sztuczne, groziła procesem.– przypomina Fakt.

Myślicie, że ze smutnej i szarej Weroniki , Filip Mecner wydobędzie coś co będzie błyszczeć?

Zobacz też:Młynarska rozebrała się do pracy! FOTY

źródło: Fakt.pl

Mamy potwierdzenie współpracy z Weroniką od  Filipa Mecnera, : będę zajmował się doradztwem wizerunkowym i PR dla Weroniki – napisał nam menadżer Ani Muchy 🙂

Aleksander Majdański / newspix.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

starface / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.