,  

Figura została matką chrzestną wagonów!

 17 czerwca o godzinie 12.00 w Warszawie, w Hali Montażowej PKP na Olszynce Grochowskiej, odbyła się konferencja prasowa Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2010.


Konferencję poprowadził Tomasz Raczek – Dyrektor kanału nFilmHD. Podczas konferencji odbył się uroczysty chrzest specjalnego, wakacyjnego Pociągu TLK "Orange Kino Letnie" z Wagonami Filmowymi – łączącego Sopot i Zakopane.

Matką chrzestną Wagonów Filmowych została Katarzyna Figura, a ojcem chrzestnym Piotr Siwkiewicz. Aktorzy odegrali efektowny i zabawny performance, nawiązujący do komedii Radosława Piwowarskiego "Pociąg do Hollywood", w której razem zagrali w 1987 roku. Uroczysta ceremonia chrzcin odbyła się z wykorzystaniem klapsa filmowego ORANGE KINO LETNIE SOPOT- ZAKOPANE 2010. Potem dziennikarze zaproszeni zostali do pociągu na krótką filmową prezentację.

Na konferencji pojawił się także Bartosz Obuchowicz, który przedstawił program „Weekendów Sportów Ekstremalnych z Orange", będących dodatkową atrakcją tegorocznej edycji Orange Kino Letnie. Bartosz Obuchowicz, ambasador wydarzenia, opowiedział o tym projekcie oraz przedstawił jego gwiazdy – mistrzów Polski i Europy w skimboardingu, kitesurfingu, skateboardingu i rollerskates.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.