Figura i jej romans z młodym facetem!

 Kasia Figura ostatnio pojawiła się z młodym  mężczyzną na jednej z imprez. Media zaczęły spekulować, że Figura ma romans. DDTVN postanowiło to wyjaśnić.


Młody facet u boku Kasi Figury bardzo zainteresował media. Powstał romans z którego aktorka się uśmiała. Marcin jest przyjacielem od lat Figury i bardzo często się spotykają. Tylko przez tyle lat nikt nigdy ich razem nie sfotografował. Dlaczego właśnie teraz?

Nie ma żadnego związku bliższego czy jak to było interpretowane – powiedziała Figura w DDTVN.

Jolanta Pieńkowska jednak nie  odpuściła i powiedziała, że w końcu Kai mąż Kasi był w tym samym czasie w Warszawie i na innej imprezie a Kasia pojawiła się na imprezie gdzie indziej i to w towarzystwie Marcina.

Marcin jest moim przyjacielem, Kai ma swoich przyjaciół i był tam gdzie spotkał się ze swoimi przyjaciółmi. W tym czasie kiedy Kai wyszedł wróciłam do domu i zostałam z dziećmi. Wcześniej kiedy ja spotkałam się z Marcinem, Kai opiekował się naszymi córeczkami – wyjaśniła Figura.

Każdy z nich był na imprezach, które odbywały się w różnych godzinach , miejscach i z różnymi przyjaciółmi. Kasia bawiła się w godzinach popołudniowych a Kai w nocnych. Ten pewnie miał lepiej 🙂

W małżeństwie Kasi i Kai nie ma kryzysu i problemów małżeńskich, bo jak może być kiedy ma się tak cudowne istotki jakimi są ich córki.

Przy takich plotkach Figura poczuła się jak Polska Madonna ! Plotki o romansie z młodszym mężczyzną powodują, że aktorka czuje się młodsza, bardziej seksi i … tylko ta jej grzywka, jakby coś w nią strzeliło 🙂VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.