, ,  

Figura boi się o wizerunek „Sexbomby” (video)

Jej miejsce zastąpi Anna Korcz?

To już pewne, Katarzyna Figura boi się utracić wizerunek sexbomby, z którym jest kojarzona w swoim dorobku filmowym. Sama rola opętanej matki ze zszytymi oczami ją przeraża. W programie telewizyjnym TVP2 „Pytanie na śniadanie” młody reżyser Dawid Woźnica, błagał ją na żywo na wizji o zgodę na drastyczną charakteryzację w jego filmie. Jak mówi w wywiadzie Dawid:

„Prawdziwy aktor zagra wszystko. Nawet gwiazda takiego formatu jak Katarzyna Figura, zaczynała kiedyś od zera. Powinna zrozumieć młodych twórców, którzy chcą zmienić polskie kino grozy. Jeżeli definitywnie odmówi, postaram się o kogoś innego. Jedyną osobą kompetentną na jej miejsce jest wg mnie Anna Korcz” (m.in. „Ja wam pokażę”, „Ryś”, oraz seriale „Na wspólnej”, „Klan”, „Daleko od noszy”, „Na dobre i na złe”)

Ciekawostką jest iż scenariusz „Drogi Potępienia”przechodził już przez wiele rąk władających polskim kinem. Na egzaminach do szkoły filmowej, do której ubiegał się Dawid, reżyser Michał Rosa z góry założył, że kręcenie w Polsce horrorów nigdy nie wypali. Pomimo, że cała komisja wstawiła się za Dawidem Woźnicą, twórca odpadł tylko ze względu na „inność” swoich prac np film „Królowa Śniegu” wielokrotnie nagradzany statuetkami na festiwalach:

 

Jedno jest pewne – po emisji w TV znalazła się osoba, która anonimowo podarowała mu 5.000zł na rozwój twórczości. Na resztę Dawid wziął już kredyt,a zdjęcia ruszają za miesiąc. Dawid podsumował wszystko zdaniem:

„Nakopię wszystkim do dupy, którzy we mnie nie wierzą”

Jednym słowem przydałby się program X-Factor, ale w wersji filmowej, tam Dawid na pewno znalazłby swoje miejsce. Andrzej Wajda żył wiecznie nie będzie, więc trzymajmy kciuki żeby jego następcą był Dawid

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.