,  

Feel znika ze sceny !

ImageOstatni koncert zespołu odbędzie się w Sylwestra !


Ale spokojnie, zespół zniknie tylko na kilka miesięcy. W przerwie tej będą nagrywać drugą swoją płytę.

Po sylwestrze będziemy mieli więcej luzu, robimy sobie przerwę. Mamy zamiar zniknąć na jakiś czas i nie grać tyle, co przez ostatnie półtora roku – powiedział w rozmowie z Faktem Piotr Kupicha.

W lutym Feel poleci do USA, gdzie zagrają koncert.
Zostaniemy tam jednak dłużej. Chcemy trochę pojeździć, może zrobić jakieś zakupy – dodaje. Potem jednak Feel znika na dobre i zamyka się w studiu, by pracować nad nową płytą.

Ta przerwa jest celowa, baliśmy się, że ludziom się pomiesza i nikt nawet nie zauważy, że wydaliśmy coś nowego. Chcemy też odpocząć od tego splendoru medialnego, myślę, że to nam dobrze zrobi – wyjaśnia muzyk.

Kupicha miał propozycje nagrania gotowych utworów na nową płytę, ale zrezygnował i sam napisze piosenki.

Płyta będzie podobna do tej pierwszej, na pewno dołożymy tylko więcej gitar – opowiada. – Ale od maja znowu się zacznie, bo będziemy ją promować – dodaje.

Zespół na rynku istnieje półtora roku i każdy ich utwór stał się przebojem. Są spokojni o to by ktoś mógł im zagrozić i wygryźć z rynku muzycznego.

Zostawimy pole do popisu innym zespołom i jak najbardziej może się ktoś pojawić. Nawet za tym jestem, może wtedy wszyscy trochę z nas zejdą. No i przestaną mówić, że i tak za dużo zarobiliśmy – śmieje się Piotr.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.