,  

Feel za jedną piosenkę zgarnie 400 000!

Kapif

Piosenka do serialu Rodzinka.pl, pierwszy sezon.

Za skomponowanie jednego utworu do serialu, Rodzinka.pl Feel zarobi 400 tysięcy zł. Będzie to utwór do pierwszej części tego filmu.

Piotr Kupicha zasłynął takim utworami jak Anioła głos, czy A gdy jest już ciemno, piosenkami które stały się niemal od razu przebojami. Jeśli chodzi o utwór na zamówienie, musi już wyciągnąć sporą sumkę z kieszeni bo zespół się ceni i to wysoko się ceni.

Telewizyjna Dwójka chce, by nowy serial „Rodzinka.pl” okazał się przebojem przyszłego sezonu. Dlatego też szefowie stacji musieli głębiej sięgnąć do kieszeni i zamówili piosenkę tytułową u supergrupy. Jak udało nam się ustalić, utwór będzie kosztował TVP 2 aż czterysta tysięcy złotych! – dowiedział się Fakt.

Skąd tak ogromna kwota za jeden utwór?

Otóż w kontrakcie jest klauzula mówiąca, że Feel i spółka zarabiają za każdym razem, gdy piosenka emitowana jest w telewizji. Okazuje się więc, że serialowe piosenki to prawdziwa żyła złota dla polskich artystów. Na nich można zarobić o wiele więcej niż na męczących trasach koncertowych. – czytamy dalej na tabloidzie.

Do seriali napisali i zaśpiewali już  Ryszard Rynkowski (za piosenkę „Życie jest nowelą” do serialu „Klan”) czy Krzysztof Krawczyk (skomponował tytułowy utwór do serialu „Na Wspólnej”). Ich konta bankowe są systematycznie zasilane sporymi sumkami a ich piosenki znamy już na pamięć.

Zobacz też:Dawna gwiazda „M jak miłość” znowu na salonach

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.