,  

Feel dementuje plotki o rozpadzie!

ImageTego się spodziewaliśmy, w końcu ileż to już razy Feel się kończył i zawsze była wypowiedź zespołu, który odrzucał pogłoski.


Feel po ukazaniu się plotki o ich rozpadzie na swojej oficjalnej stronie napisali:

W dniu dzisiejszym w prasie oraz na kilku portalach internetowych, głównie plotkarskich, pojawiło się sporo nieprzychylnych artykułów dotyczących zespołu Feel, które donoszą o jego rozpadzie… Nie pozostając obojętni na zamieszczone w nich nieprawdziwe informacje, chcielibyśmy zdementować wszelkie doniesienia mówiące o tym, że zespół rozwiązał działalność!!! Niestety są jednak osoby, które za wszelką cenę źle życzą zespołowi i to one próbują w jakiś sposób zniszczyć markę "Feel'a" – jednak zapewniamy, że nie będzie łatwo!!! W oparciu o stały kontakt z Piotrkiem Kupichą i posiadając informacje z 'pierwszej ręki' informujemy, że zespół ma się dobrze, koncertuje, udziela wywiadów i nic nie wskazuje na to, aby został rozwiązany :)Mówiąc stanowczo "STOP" wszelkim plotkom, po raz kolejny prosimy Was, żebyście nie wierzyli we wszystkie artykuły pojawiające się w mediach, a opierali się wyłącznie na rzetelnych i pewnych informacjach!!!

Zarząd OFC FEEL

Komuś widać zależy na złej opinii zespołu. Na stronie zespołu pojawiła się też notka do niejakiego ukasza B.

Wyszło szydło z worka. Szanowny Panie ukaszu B. Nie będziemy razem pracowali, więc proszę nie opowiadać o Piotrze i zespole Feel zmyślonych historii. Jak już będziesz miał rodzinę (czego Ci życzymy), nie będziesz miał już czasu opowiadanie w złości bajek o nas. Nie bądź złośliwy, nie na tym życie polega… Feel i Menedżement zespołu.

Sprawa jest na tyle skomplikowana, iż serwis plejada.pl rozmawiał z menadżerką Feela Katarzyną Chrzanowską, która twierdzi, że zespół kończy współpracę, ale tylko z managementem:

Już w sierpniu wypowiedzieliśmy umowę zespołowi Feel. Do lutego 2010 roku zamykamy ostatnie sprawy, które zostały wcześniej zaplanowane… Zespół miał swoją własną koncepcję promocji koncertów i płyty. My mieliśmy własną/ plejada.pl

Komu zależy na złej sławie Feela? Kto się mści?

Czekamy na informacje:  donosy@gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.