Farrell nie chce teściowej w USA!

ImageJuż niedługo mam Alicji Bachledy-Curuś zostanie babcią a nie będzie mogła zobaczyć maluszka od razu.


Nie będzie też mogła pomóc swojej córce w pierwszych dniach po porodzie.

Zakochali się od pierwszej chwili gdy tylko się poznali na planie filmu Ondine. Alicja szybko zaszła w ciąże, Colin jest zakochany po uszy. Wydawało by się, że będzie to para jak z bajki. Rodzina będzie wspierać i pomagać. Nie ma tak łatwo.

Od jakiegoś czasu w mediach jest głośno, że matka Farrella nie lubi Alicji. Jest zachłanna i zaborcza, tak, samo jego siostra. Gdy rodziło się pierwsze dziecko Farrella, które jest chore , zaraz po porodzie była obecna Pani Farrell. Do dziś matka i siostra aktora pomagają wychowywać 6 letniego chłopca. Dużo się nim zajmują. Może być podobnie z dzieckiem Alicji.

Już Colin powiedział, że nie chce widzieć matki Alicji w Stanach.  Nie chce mieć nic wspólnego z rodziną Alicji. Ona znowu zgadza się na wszystko. Colin zdaje sobie sprawę jakie informacje o nim docierają do rodziny Ali. Jego romanse ze znanymi gwiazdami i strach , że Alicja może być jedną z nich. A rodzina zadaje sobie pytanie?  Czy Alicja nie zostanie sama z dzieckiem w końcu.

– Rodzina Ali martwi się, że ona jest tak daleko. Colin nie chciał, by rodziła w Polsce. Nie za bardzo też podobała mu się propozycja, żeby mama Ali poleciała do nich. A przecież ona jest tam całkiem sama – opowiada informator Faktu.

Jak zakończy się ta historia miłosna? Czy Alicja i Colin zostaną na zawsze razem, czy Alicja dla tej miłości wyrzeknie się rodziny? Być może i do tego może dojść. Jedno jest pewne, matka i siostra Farrella będą na pewno w Stanach.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.