,  

Facet Rutowicz to gej!

ImageJola Rutowicz ostatnio pojawiała się z nowym chłopakiem, który publicznie mówił jak bardzo ją kocha i że chcą mieć małe Rutowicze i Oborskie .


Toż to żenada na całego. Okazuje się, że facet Rutowicz Sławek Oborski to homoseksualista i wcale się z tym  nie kryje. A gadanie , że jest jej chłopakiem miało tylko na nowo narobić szumu koło jej osoby.

Tak, jestem gejem – mówi Super Expressowi Sławek. – Jednak nie przeszkadza to nam z Jolą być wspaniałymi przyjaciółmi. Może nawet kiedyś przyjdą na świat małe Jolo-Sławki śmieje się opalony stylista.

Jola znowu mówi inaczej i zaczyna wykręcać się z tego związku.

Nigdy przenigdy nie leżałam z nim w łóżku i nie mam pojęcia, kto w nim bywa lub nie bywa. Czy jest to chłopak, czy dziewczyna – powiedziała i dodała: – Między mną a Sławciem, moim tygryskiem, wydarzyło się tak wiele, że gdy o tym myślę, dostaję gęsiej skórki.

Podobno Sławek wcześniej był z Frytką , teraz mało to prawdopodobne.

Ja nie będę nic komentować a propos tego pana! – powiedziała wyraźnie wzburzona "Frytka".

No tak nie dziwi nas, że Jola ciągle jest cnotliwa, a czy Sławek wie jak się dzieci robi?

Z drugiej strony ta informacja wcale nas nie zdziwiła, w końcu zachowanie Oborskiego, jego zniewieściały sposób wypowiadania się, wyraźnie wskazuje na jego homoseksualizm. Ale zdziwiło by nas gdyby Jola była transwestytą:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.