,  

„Facet dorwał dziewoję tępą i łatwą to sobie maca”- Sara May o Wolińskim i Top model

Każda inteligentna dziewczyna dałaby takiemu w ryj i skończyłaby się „zabawa”

Sara May niedawno wróciła do podsumowywania wszystkiego co się dzieje w show-biznesie. Chyba jeszcze nikt nie dorównał Sarze w krytyce, chociaż śmiałków jest wielu.

Szczołek nie ukrywała oburzenia co do emisji ostatniego odcinka Top Model. Blogerce nie podoba się obmacywanie przez Wolińskiego uczestniczek ale i tym zarzuca wiele. Dlaczego dziewczyny pozwalają na obłapywanie przez jurora.

Krytyka i ostre reakcje dotyczące poczynań Wolińskiego, który dotykał biust dziewczyny, żeby rzekomo „ sprawdzić” jej atuty są oczywiście uzasadnione. To nie jest dobry wzór do pokazywania i naśladowania. Jednak z drugiej strony kobiety na to pozwalają. A niech obmacuje, skoro się dają. Nie mają godności, nie mają zasad i nie potrafią wyznaczyć granicy. To pokazuje jak kandydatki na modelki są tępe. Chcą za wszelką cenę być zauważone i gdyby ktoś powiedział, żeby zdjęły majtki, bo tego wymaga program, to też by zdjęły. One jawnie proszą się „ zrobię wszystko bylebyś pomógł mi odnieść sukces” – pisze May.

To nie koniec, jest jeszcze gorzej .

Facet dorwał dziewoję tępą i łatwą to sobie maca. Każda inteligentna dziewczyna dałaby takiemu w ryj i skończyłaby się „zabawa”.

Żadna szanująca się dziewczyna nie dałaby się dotykać po biuście obcemu facetowi. To desperatki, które na własne życzenie dają się poniżać. Nie jest mi ich szkoda.

Zgadzacie się z Sarą?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.