,  

Facet dla którego Górniak straciła głowę

ImageWszyscy się zastanawiają, kim jest mężczyzna dla którego Edyta opuściła męża .


W mediach ciągle się spekuluje na temat przyczyny, która doprowadziła do rozpadu małżeństwa Edyty Górniak i Dariusza Krupy.  Sama Górniak w żadnym wywiadzie jaki udzieliła nigdy nie wspomina o tajemniczym mężczyźnie, którego poznała dzięki Sowińskiej i dla którego straciła głowę.

Ten zaś szybko połapał się czego potrzeba Edycie i zaczął działać, otaczając ją czułą opieką. Jak nie zaopiekować się tak piękną kobietą, której mąż nie daje miłości?

Szybko zorientował się, że ona uwielbia być beztroskim dzieckiem prowadzonym za rączkę, dlatego roztoczył nad nią opiekę. Zasypuje ją komplementami i prezentami, oszalał na jej punkcie. Ten człowiek zachowuje się jak fan. Ponoć przez lata wielbił ją z oddali. A kiedy poczuł, że jest na wyciągnięcie ręki , zrobił wszystko, by mieć swoją idolkę tylko dla siebie, zamkniętą w złotej klatce. Kto wie, co jeszcze może przyjść mu do głowy – donosi ycie na gorąco, dla którego wypowiedzieli się pracownicy Edyty.
 
To właśnie ten mężczyzna namówił Edytę na wyprowadzenie się z domu nawet poszukał jej doradcę od kontaktów z mediami. Dała się całkowicie zmanipulować, co z tego wyjdzie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.