, ,  

Ewa Farna zastąpi Dodę ?

Trzynastoletnia Polka podbija Czechy.

Ewa Farna miała zastąpić Dorotę Rabczewską po jej odejściu z zespołu Virgin. Lider i gitarzysta grupy, Tomek Lubert, zamierzał nagrać z nią płytę. Jednak do współpracy na razie nie dojdzie.

Lubert tłumaczy na łamach "SuperExpressu", że wina leży po stronie wytwórni Universal. Maciej Durczok, menedżer Virgin, nie komentuje sytuacji. Trudno więc powiedzieć, dlaczego nie doszło do współpracy z młodą czeską megagwiazdą polskiego pochodzenia.

Ewa często pojawia się na łamach popularnego czeskiego tabloidu "Blesk". Co chwilę pojawiają się nowe informacje na temat Ewy, np. o jej romansie z synem gwiazd telewizji, Petrem Johnem lub o rzekomym oświadczeniu Ewy, że nie będzie już śpiewać.

Debiutancka płyta Ewy "Mels me vubec rad?", co oznacza "Czy w ogóle mnie kochałeś?", błyskawicznie osiągnęła w Czechach status platynowej.

Menedżerem Ewy jest Leäk Wronka, popularny kompozytor, który tworzy m.in. dla Heleny Vondrackovej. To on ją odkrył, a następnie zgłosił do programu "Szansa na sukces", który wygrała, śpiewając "Za młodzi, za starzy" z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego.

Wronka o Ewie wypowiada się następująco: "Ona ma głos, charyzmę i odwagę. Jest twarda. To profesjonalistka, pracuje się z nią jak z dorosłą."

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.