Ewa Farna o seksie!

 Wybacz Ewa ale musieliśmy tak zatytułować artykuł o Tobie, wiesz dlaczego 🙂


Jak ważne są nagrody dla Ewy Farny, ważne ale nie najważniejsze. O seksie i o gadżetach telefonicznych.

Ewa Farna była gościem loork.tv gdzie udzieliła odpowiedzi na kilka pytań. Dla młodziutkiej piosenkarki liczy się przede wszystkim to co śpiewa a co za tym idzie, dużo ludzi na koncertach, nagrody są na dalszym planie i tu z młodziutkiej piosenkarki, która zdobyła nagrodę na Viva Comet 2010 mogła by wziąć chociaż przykład Candy Girl, która nagrody nie zdobyła ale zawzięcie o nią walczy.

Najbliższe plany Ewy w tym roku?

Ewa nagrywa trzecią płytę polską i ma nadzieje, że wszystko dobrze pójdzie. I tu Farna może być przykładem dla innych gwiazdek, takie Doda, która nic nie robi i żyje skandalami . I tylko obiecuje nam i obiecuje, że w końcu wejdzie do studia i coś nagra.

Ewa Farna ma iPhona, w którym potrzebuje klika gadżetów potrzebnych do słuchania chociażby Michaela Jacksona, którego chyba jest fanką. Ma też Dodę. Ta powinna być zaszczycona . Ale możecie pouczyć Ewę jak ustawić dzwonek w jej telefonie, ona kompletnie nie ma o tym pojęcia .

I trochę prywatnie, spotkanie z panem starostą. Piosenkarka dostała kwiatka i podziękowania za reprezentacje ich wioski.

No i co z tym chłopakiem? Ewa szukała chłopaka bo jeszcze nigdy go nie miała. W końcu ma 16 lat i ma jeszcze na to czas! Wokalistka powiedziała, że gdy do dojdzie do 40 lat i wtedy nie będzie miała chłopaka, to będzie krucho…

A jeśli chcecie więcej się na temat dowiedzieć, obejrzyjcie wywiad na filmie , z którego dowiedziecie się jak ma wyglądać ideał faceta, i co najważniejsze, co mają do powiedzenia rodzice Ewy na temat jej ewentualnego chłopaka! Jak powinna wyglądać randka? Jakie dodatki powinny temu towarzyszyć. Temat seksu rozwalił Ewę. Padła na stół!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 8.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ewa Farna o seksie!, 8.8 out of 10 based on 4 ratings

4 komentarze Ewa Farna o seksie!

You must be logged in to post a comment.