Ewa Farna i Kuba Molęda nagrali wspólnie kolejną piosenkę

 Tym razem z  filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał".


Wouldn't Change A Thing to tytuł utworu, który Farna i Molęda nagrali w polskiej wersji – Nie zmieniajmy nic. Premiera teledysku piosenki odbędzie się
1. sierpnia o godz. 10.25 na kanale Disney Channel.

Nie zmieniajmy nic pojawi się także na polskiej wersji płyty z muzyką do filmu Camp Rock 2: Wielki Finał. Premiera albumu zapowiadana jest na 6.września. Znajdą się na nim wszystkie piosenki z filmu.

Piosenka do filmu "Camp Rock 2" to kolejne wspólne nagranie Ewy i Kuby, którzy nagrali dwa lata temu utwór "Oto ja" (ang. "This Is Me") do filmu "Camp Rock". Płyta ze ścieżką dźwiękową po zaledwie jedenastu dniach od premiery otrzymała w Polsce status złotej płyty, a obecnie ma status płyty platynowej.

Historia zawarta w klipie przybliża fragmenty filmu i opowiada historię miłosną, w której występują Ewa i Kuba. W oryginalnej wersji filmowej piosenkę śpiewają zakochani w sobie Mitchie (Demi Lovato) i Shane (Joe Jonas). Teledysk znajdzie się jako bonus na DVD z filmem "Camp Rock 2: Wielki Finał". Zanim jednak ukaże się DVD, cały film będzie można obejrzeć na kanale Disney Channel. Polska premiera planowana jest na wrzesień tego roku.

Super jest ponownie współpracować z Disney Channel. Wraz z Ewą świetnie się bawiliśmy nagrywając piosenkę do filmu "Camp Rock", dlatego bez zastanowienia zgodziliśmy się wziąć udział w kolejnej części – mówi Kuba Molęda.Film ten jest pełen muzyki i tańca i może inspirować dzieci w każdym wieku! – zapewnia wokalista.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.