Ewa Farna chce wrócić szybko za kierownicę

Wyrok czeski był o dużo łagodniejszy niż początkowo sądzono.

Ewa Farna miesiąc temu spowodowała wypadek samochodowy, pod wpływem alkoholu. Początkowo spekulowano,że piosenkarka może mieć zakaz prowadzenia pojazdów nawet przez 10 lat, tymczasem sąd czeski postanowił, że będzie to co najwyżej pół roku.

Farna nie ukrywa żalu nad tym co się stało.

Mój wypadek mógł się zdarzyć każdemu innemu maturzyście. A fakt, że auto zostało zniszczone, to nic w porównaniu z ocalonym ludzkim życiem. Nigdy nie miałam ambicji, by być dla kogokolwiek autorytetem. Żaden PR-owiec nie ustalał mi wizerunku. Mam to gdzieś, że Ewa Farna powinna być zgodna z jakimś przyjętym wzorem. Nie jestem lalką. Owszem, popełniłam straszny błąd, ale nie czyni to jeszcze ze mnie zupełnie nieodpowiedzialnej osoby. Tak, zachowałam się nieodpowiedzialnie. Ale ogólnie uważam siebie za dość rozsądną osobę. Wciąż jestem nastolatką, która będzie popełniała błędy. Nie jestem jakimś chodzącym ideałem – powiedziała Show Farna

Wrócę za kółko najszybciej jak tylko się da. Wiem, że nawet jeśli będę miała obawy, to trzeba to zrobić jak najprędzej. Tak naprawdę grozi mi zatrzymanie prawa jazdy na czas od trzech miesięcy do pół roku. W Czechach jest to tylko wykroczenie. Będę też musiała zapłacić tysiąc koron za zniszczenie kory na drzewie, które jest własnością państwa – wyznała Ewa.

Chyba lepiej uciekać jej  z drogi;)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 3.3/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Ewa Farna chce wrócić szybko za kierownicę, 3.3 out of 10 based on 4 ratings

You must be logged in to post a comment.