Ewa Farna – Będę obchodzić moje drugie URODZINY

Otworzyłam oczy i zobaczyłam moje zakrwawione stopy.

Ewa Farna kilka dni temu miała wypadek swoim nowym samochodem. Piosenkarka zasnęła nad kierownica, samochód dachował a ona wylądowała w szpitalu. Policja czeska twierdzi, że Ewa była po wpływem alkoholu a ich urządzenia są 100% pewne. Ewa takim informacjom zaprzecza. Twierdzi, że myślała, że jest trzeźwa po 6 godzinach od spożycia wyskokowych trunków

Dzień wcześniej pomyślnie zdałam maturę. Wcześniej trzy noce nie spałam, ciągnęłam na red-bullach i kawie, ale stwierdziłam, że po sześciu, siedmiu godzinach jestem w stanie jechać. Czułam tylko zmęczenie – tłumaczy w rozmowie z czeskim iDnes. Nie jestem jedną z tych osób, które czują potrzebę picia w każdy piątek. Wyszłam ze znajomymi, by świętować. Piłam, ale o 23 skończyłam. Byłam przekonana, że po sześciu, bądź siedmiu godzinach abstynencji mogę prowadzić. Nigdy nie byłabym tak nieodpowiedzialna. Żałuję, że się przeliczyłam.

Usnęłam i obudziło mnie trzęsienie samochodu. Prawe koło zahaczyło o pobocze. Skręciłam kierownicą, ale było już za późno. Wiedziałam, że czołówka z drzewem, to moja najgorsza opcja, więc skręciłam jeszcze raz i uderzyłam bokiem. Otworzyłam oczy i zobaczyłam moje zakrwawione stopy. Dotknęłam głowy, tam też była krew. Bałam się, że przez wyciek paliwa może dojść do eksplozji. Wyciągnęli mnie z samochodu, odwróciłam się i zobaczyłam w jakim jest stanie. Wpadłam w panikę, histerię. Nie mogłam uwierzyć, że jestem cała. Miałam szklany dach, który się rozbił i spadł na mnie. Gdybym nie miała tak dobrego samochodu, mogłabym skończyć o wiele gorzej.

Samochód 18-latki jest do kasacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Ewa Farna – Będę obchodzić moje drugie URODZINY

You must be logged in to post a comment.