,  

Enej szydzi ze Szpaka

Facebook

Michał weź się do pracy!

Michał Szpak nie ma łatwego życia.  W zasadzie Maja Sablewska przewidziała to co będzie się działo po zakończeniu się pierwszej edycji X-Faktor. Już podczas trwania show mówiła do Michała, by przestał gwiazdorzyć a wziął się za pracę. Na chwilę posłuchał, spokorniał. Długo nie trzeba było czekać i znowu wrócił do gwiazdorzenia.

Po Michale pojechali już Jarosław Kuźniar, który poddał wątpliwości płeć uczestnika X-Faktor. Później swoją opinię wydał Robert Kozyra, teraz o Szpaku wypowiedzieli  się zwycięzcy  Must Be The Music, zespół Enej.

Nie istnieje coś takiego jak muzyka Michała Szpaka. Jak zaistnieje, to pogadamy. My jesteśmy zespołem od dziewięciu lat – mówili w „Show” triumfatorzy „Must be the music”.

Kim jest w takim razie Michał Szpak?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Enej szydzi ze Szpaka, 10.0 out of 10 based on 1 rating

2 komentarze Enej szydzi ze Szpaka

  • nata

    Kim on jest?? pajacem jakims. taki talent jak on maja tysiace polek i polakow. CALA MASA! a to ze jest cudakiem pozwolilo mu zaistniec. nic nowego. niech wykarze sie odrobina powagi i determinacji, umiejetnosci to podagamy. poza tym jest dziwolagiem, czym nienaturlanym i nie oszukujmy sie nienormalnym. jaki on przyklad daje nastolatkom?? kim on wlasciwie jest jako czlowiek po pierwsze i jako „artysta”. nie wiem. po co promowac kogos takiego?? aby wywolac krotkotrwaly szok, zdziwnienie, sztuczne zainteresowanie innoscia. bez sensu. placic takiemu terac krocie pieniedzy za jedno wielki go***!

You must be logged in to post a comment.