Ellie – nowa gwiazda Youtube?(video)

Ma 17 lat, chce podbić polski show-biznes

Na Ellie zwrócił naszą uwagę nasz czytelnik, który zarzucił nam , że ominęło nas coś  kto może podbić takie znane już piosenkarki jak Ewę Farnę czy Honey, o której też jako pierwsi pisaliśmy. I słusznie, nasz czytelnik ma rację. W nawale pracy umknęła nam nowa gwiazdka i już swój błąd naprawiamy.

(…)pojawiła się na firmamencie nowa gwiazda, która może zdetronizować Farnę czy Honey, a na dodatek jest z tej samej wytwórni co one – Universal. Nazywa się ELLIE . To 17 latka, które bije urodą swoje konkurentki a przy okazji potrafi świetnie grać na gitarze i śpiewać na żywo. Płyta wyszła tydzień temu. Teledysk powstał w Londynie i można go zobaczyć – pisze nam nasz wierny czytelnik i podsyła przy okazji nagrany klip.

 

O Ellite pisała już Plejada, która określiła najmłodszą dziewczynę z trzech innych, która może zawładnąć polskim show-biznesem. Jeśli chcecie więcej wiedzieć o młodej gwiazdce, zajrzyjcie na jej profil na Facebooka.

A jeśli znacie kogoś kto podobnie jak Ellite chce namieszać w polskim show-biznesie i ma na to szansę zawsze możecie napisać do na na Gadulek@donosy.pl

Czekamy i pozdrawiamy naszych wiernych czytelników 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.