, , ,  

Ela Zapendowska podsumowała Dodę, Górniak i Bartosiewicz

Jedna nie radzi sobie z sobą, druga ma słabe teksty, trzecia poszła w kierunku wazeliniarstwa.

Ela Zapendowska obecnie jest jurorką w Must Be The Music, ale z pod jej skrzydeł wyszło wiele śpiewających dziś gwiazd. Jurorka w rozmowie z RMF FM oceniła osiągnięcia Edyty Górniak, Bartosiewicz i Dody. Czy przesadziła?

Edyta Bartosiewicz to jest prawdziwa artystka, kompozytorka i świetna tekściarka. Ma wiele talentów, ale nie radzi sobie sama z sobą albo z show biznesem powiedziała jurorka .

Doda

Doda ma potężny głos, śpiewa bardzo czysto, gdyby jej teksty i muzyka były lepsze, byłaby na wyższej półce – stwierdziła w rozmowie z radiem.

I Edyta Górniak

Edyta Górniak odtrąciła wszystkich życzliwych sobie ludzi i poszła w kierunku wazeliniarstwa. Ci, co jej wazelinują, są w kręgu jej znajomych. Ona się chyba boi ludzi szczerych, dlatego repertuarowo jest na manowcach. Słabe jest to, co robi. A przecież jest wybitnie utalentowana. Szkoda mi jej talentu. Pierwsza płyta, która była zlepkiem różnych utworów okazała się być najlepszą w jej karierze. Bardzo mi miło, że ta płyta była mnie poświęcona, ale przykro, że potem nastąpiła zniżka formy. Edyta nie powinna śpiewać muzyki tanecznej, bo jest zbyt wrażliwa. Powinna śpiewać ambitne teksty. Do tego ma czuja – dodała na koniec.

A tym czasem Górniak robi z Faktem ustawki po galeriach centrowych 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.