Ela Ostrowska z Black Orange w ciąży?

ImageCzy skandale zdarzają się również wśród młodszych stażem artystów? Ostatnimi czasy odpowiedź staje się coraz bardziej jasna. W świecie muzyki rockowej skandale są naturalną istotą rzeczy, tak też może to wyglądać w przypadku wschodzącej gwiazdy polskiej muzyki rockowej, coraz popularniejszej na polskiej scenie muzycznej, zespołu "Black Orange".


ImageW piątkowym newsletterze wysyłanym do fanów ze strony zespołu "Black Orange" przeczytać mogliśmy o ciekawym wydarzeniu które miało nastąpić już wkrótce.

Długo nie musieliśmy czekać, bo jak podają oficjalne źródła zespołu ślub odbył się w minioną sobotę. Całość wywołała ogromne zdziwienie wśród fanów tym bardziej, że Ela jest młodą (zaledwie 19 letnią artystką). Mężem Eli został Maciej Ostrowski, młody uzdolniony gitarzysta, współpracujący z Black Orange.

Sprawa wydaje się dziwna, ponieważ w środowisku fanów krąży opinia o ciąży wokalistki będącej domniemanym powodem tak rychłego ślubu. Powołując się na bliskie otoczenie zespołu dodam, że do piątku nikt nawet nie spodziewał się, że para zwiąże się węzłem małżeńskim. Nawet po piątku nie spodziewano się, że nastąpi to zaledwie dzień później.

Manager zespołu nie komentuje tych doniesień co wydaje się dodatkowo podejrzane.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ela Ostrowska z Black Orange w ciąży?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.