Ekstremalni egzekutorzy” rekwirują czas antenowy na CBS Reality!

Fotoszok.pl
W lipcu na CBS Reality zobaczymy nowy serial dokumentalny, pokazujący proces przejmowania majątków od dłużników oraz ludzi, którzy to robią – „Ekstremalnych egzekutorów”.

Oglądając kolejne odcinki będziemy mieli okazję zobaczyć, na czym polega ta praca i z czym możemy się w niej spotkać. Kanał CBS Reality zaprasza do oglądania serii już od dziś w dni powszednie o godz. 19:00 (po dwa odcinki).

Zadaniem bohaterów serialu „Ekstremalni egzekutorzy” jest przejmowanie majątku dłużników, którzy z różnych powodów popadli w tarapaty finansowe. W tym przypadku nie może być mowy o rutynie –  nigdy nie ma dwóch takich samych akcji w terenie i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Szczególnie jeśli ludzie, z którymi ma się do czynienia, są wkurzeni, bo właśnie jest im zabierany samochód albo Segway, za którego nie zapłacili rat…

Rekwirowaną własnością mogą być luksusowe samochody, ekstrawaganckie łodzie, wypasione ciężarówki, a nawet takie niespodzianki jak karawan czy kajak! Zdarzają się też wózki widłowe, awionetki czy maszyny do wyrównywania lodu. Specyficzny charakter działalności bohaterów serialu po części związany jest z obszarem, na którym działają – doliną San Fernando. Tę część aglomeracji Los Angeles zamieszkuje około 1,8 miliona ludzi i można tam natrafić na niemal wszystko i na każdego – od kompletnych świrów po ekscentrycznych milionerów.

Dłużnicy są zazwyczaj bardzo zaskoczeni przybyciem komorników i nie przyjmują do wiadomości tego, co się dzieje. Zazwyczaj chcą zapobiegać konfiskacie, co sprawia, że praca komornika nie jest zbyt wdzięcznym zajęciem. Zdarza się, że ekipa „Ekstremalnych egzekutorów” staje się celem furii bankrutów, których odwiedzają. Bohaterowie serialu mają do czynienia z ciskanymi w ich kierunku kulami do kręgli, z paralizatorami elektrycznymi, a nawet groźnymi wężami. Komornicy mają jednak na to swoje sposoby. Zobaczcie, jakie!

 

Na „Ekstremalnych egzekutorów” CBS Reality zaprasza od 7 lipca w dni powszednie o godzinie 19:00 i 19:30 (dwa odcinki), kontynuacja w następnym miesiącu.

 

 
Fotoszok.pl
Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.