,  

Eksplozja emocji – 17 latka zachwyca Trenerów czwartej edycji „The Voice of Poland”

Fotoszok.pl
Praktyka czyni mistrza. To stwierdzenie jak najbardziej sprawdza się w muzyce. Osiągnięcie dojrzałości i odpowiedniego brzmienia głosu wymaga wielu lat ciężkiej pracy. Nawet osoby niezwykle utalentowane systematycznie pracują nad barwą swojego wokalu, aby osiągnąć perfekcję. Dlatego też tak ogromne emocje wywołał występ 17-letniej Katarzyny Sawczuk, która wzięła udział w „Przesłuchaniach w ciemno” do czwartej edycji programu „The Voice of Poland”.

 

Na „Przesłuchania w ciemno” do najnowszej edycji programu „The Voice of Poland” przyjechały osoby z każdego zakątka Polski. Wśród uczestników nie zabrakło wybitnych wokalistów, którzy powalili na kolana Trenerów. Dokonała tego między innymi Kasia Sawczuk, która swoje wokalne możliwości zaprezentowała w utworze „Titanium”. Pomimo tak młodego wieku, wokalistka zachwyciła Trenerów dojrzałością i niezwykłą barwą głosu.

 

Za urzekającym występem Katarzyny stoją jednak lata nauki i ciężkiej pracy. Pierwsze kroki w swojej muzycznej karierze dziewczyna postawiła już w wieku sześciu lat, kiedy zadebiutowała na scenie. Trzykrotnie wystąpiła w kultowym programie „Od przedszkola do Opola”, w którym brały udział utalentowane muzycznie dzieci. Kasia wystąpiła między innymi w odcinkach z Katarzyną Gaertner i Haliną Frąckowiak, a dwa lata później z Edytą Górniak. Wokalistka bezustannie rozwijała swoją pasję.  Ukończyła Autorską Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego, gdzie zagrała główne role w kilku muzycznych spektaklach. Obecnie gra główna rolę księżniczki Jasmin w spektaklu musicalowym „Alladyn Jr.” w Teatrze Roma w Warszawie.

 

Sukcesy Katarzyny nie ograniczają się jednak do branży muzycznej. Dziewczyna świetnie sprawdza się także jako aktorka. Wciela się w role postaci wielu seriali i filmów, między innymi w dwóch sezonach „Hotelu 52” grała dziewczynę Maćka Musiała. Widzowie oglądali ją także w serialu „Na dobre i na złe” oraz „Prawo Agaty”. Zagrała w etiudzie „Koniec lata” Agaty Wojcierowskiej oraz w filmie „Miasto 44” Jana Komasy.

 

Niebywały talent i zdolność przekazywania emocji poprzez śpiew wprawiły w zachwyt Marię Sadowską, Justynę Steczkowską, Tomsona i Barona oraz Marka Piekarczyka – Trenerów czwartej edycji „The Voice of Poland”. Ponieważ odwrócili się wszyscy, to do Katarzyny należał wybór drużyny. Kogo, jako Trenera, wybrała? Tego widzowie TVP2 dowiedzą się już w sobotę, 1 marca.

 

Premiera „The Voice of Poland” już w sobotę, 1 marca, o godzinie 20:05 tylko na TVP2. Kolejne odcinki programu w każdą sobotę o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.