EksMagazyn rozbiera Czterech Pancernych!

Zobacz klaty czołgistów!

11 lipca do Empików we wszystkich miastach wojewódzkich oraz salonów prasowych Kolportera w Warszawie i Krakowie trafi kolejny numer EksMagazynu – pisma dla kobiet, które jako pierwsze w Polsce rozbiera mężczyzn! Wakacyjny numer to niespodzianka dla Czytelniczek. – Rozbieramy aż czterech mężczyzn i w dodatku robimy to w konwencji jednego z najpopularniejszych seriali wszechczasów: „Czterej pancerni i pies” – mówi Joanna Jałowiec, redaktor kreatywna. – Serial w tym roku obchodzi 45 urodziny. To nasz sentyment do przygód przystojnych żołnierzy i nasza niespodzianka na wakacje dla wszystkich Czytelniczek – dodaje.

Wśród rozebranych mężczyzn: mistrz Polski w wyścigach motocyklowych – Marcin Walkowiak, maratończyk – Radek Kruczek, mistrz Polski w tańcu erotycznym – Paweł Młynarczyk i piłkarz – Grzegorz Staszewski! Takiej załogi kobiety w Polsce jeszcze nie widziały! Zdjęcia do sesji „Czterej pancerni i pies” wykonała Anna Ciupryk.

 

Nowi Czterej Pancerni:

*Paweł alias Gustlik

Paweł Młynarczyk – jest laureatem konkursu FitLOOK Models 2010. Pierwsze miejsce zajął również w organizowanych po raz pierwszy Mistrzostwach Polski Chippendales 2011.

 

* Grzegorz alias Janek

Grzegorz Staszewski – jest sportowcem i modelem. Na początku kariery grał w Górniku Zabrze, potem w Górniku Łęczna, potem w Hetmanie Zamość.

 

* Marcin alias Tomuś

Marcin Walkowiak – ściga się zawodowo na motocyklach. Jeździ w barwach Bogdanka Racing Team, obecnie ściga się w Mistrzostwach Europy. Do jego sukcesów należą: Mistrzostwo Polski w 2008 roku (najmłodszy Polak w historii wyścigów motocyklowych), Wicemistrzostwo Polski w 2009 roku. W Pucharze Europy, jako jedyny Polak w historii, przyjechał na punktowanych pozycjach. To najlepszy wynik, jaki Polak kiedykolwiek osiągnął w tych klasach.

 

* Radek alias Grigorij

Radek Kruczek – trener personalny, dietetyk i maratończyk. Marzy mu się triathlon, tzw. dystans ironmana. Najpierw płynie się 3,5 km, jedzie się na rowerze 180 km, a potem biegnie się dystans maratonu (42 km).

W V numerze dwumiesięcznika EksMagazyn, poza niezwykłą sesją ze zmysłowo rozebranymi mężczyznami,  znajdą się m.in.: reportaż o tym, jak wygląda dzień kobiety mieszkającej na prowincji, sekrety miłośników niebezpiecznych zabaw z seksem w raporcie o BDSM, nowość z salonów kosmetycznych: „wampirzy lifting”, tekst o życiu erotycznym w średniowieczu, fotoreportaż z podróży do Kenii, historia końca kariery telewizyjnej królowej amerykańskich talk show – Oprah Winfrey, a także ranking najlepszych filmowych drużyn w historii kina. Jak zwykle nie brakuje znanych nazwisk. Roman Gutek zdradza, czy płacze na filmach i jak uwiódł swoją żonę, Ramona Rey opowiada o solowym podbijaniu polskiego rynku muzycznego, a John Malkovich o pięknych Polkach i swoim teatrze.

ednak V numer jest niezwykły z jeszcze jednego powodu. Z powodu Szarika! – Ponieważ konwencja sesji jest wyjątkowa, mamy też wyjątkową akcję z nią związaną. Do sesji potrzebowałyśmy psa, postanowiłyśmy więc „zatrudnić” bezdomnego zwierzaka, który szuka domu i pomóc mu ten dom znaleźć! – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna. – Wraz z pojawieniem się EksMagazynu w kioskach, zaczynamy akcję „Adoptuj Szarika z EksMagazynem”. W ten sposób chcemy włączyć się w działania wolontariuszy, którzy szukają domów dla bezdomnych zwierząt, nie tylko dla naszego Szarika, który swoją drogą jest wspaniałym psem i mam nadzieję, że szybko znajdzie kochających właścicieli. Wolontariuszy będziemy zaś wspierać na naszej stronie www.eksmagazyn.pl – podkreśla.

 

Radek Kruczek

Paweł Młynarczyk

Marcin Walkowiak

Grzegorz Staszewski

Grzegorz Staszewski

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

4 komentarze EksMagazyn rozbiera Czterech Pancernych!

You must be logged in to post a comment.