,  

EksMagazyn obnaża Mozila, Szejbal i Minge! I rozbiera mężczyzn!

Najnowszy numer EksMagazynu – pisma dla kobiet, które chcą bardziej, na początku marca trafi do kiosków i salonów prasowych w Krakowie i Warszawie.

W trzecim już numerze dwumiesięcznika EksMagazyn: Czesław Mozil o sprzedawaniu duszy diabłu showbiznesu, Magda Szejbal – ani słowa o „Szpilkach na Giewoncie”, za to dużo o pokoleniu współczesnych 30-latków, Ewa Minge o swoim codziennym życiu bez służącej, Anna Nocoń o pozowaniu dla Vouge’a za 60 Euro, Tomasz Bagiński o dążeniu do doskonałości, Cecylia Malik o swoich całorocznych drzewach i Panu Żulu, Ronix o dystansie do siebie i granicach w modyfikowaniu własnego ciała, prof. Izdebski o tym, że seks starszej kobiety z młodszym mężczyzną to nic nadzwyczajnego, prof. Starowicz o problemach z późnym dziewictwem, opowieść o awanturniku Caravaggio, historia szpilek, „B” jak babcia na botoksie, podróż do miejsc, do których turyści nie docierają, ranking najgorszych i najgłupszych komedii romantycznych, wszystko o bijącej rekordy popularności diecie Dukana i wiele innych EKScytujących tematów. A przede wszystkim – specjalnie na Dzień Kobiet – dla wszystkich miłośniczek niegrzecznych chłopców – wyjątkowa, zmysłowa i drapieżna sesja zdjęciowa stylizowana na słynny Fight Club prezentująca męskie akty.

EksMagazyn to pierwsze wydawnictwo dla kobiet, które prezentuje odważne, aczkolwiek wysmakowane męskie akty oraz zapoczątkowało męskie metamorfozy. To również pierwsze kobiece pismo, które funkcjonuje równocześnie na trzech platformach dystrybucji. Magazynowi papierowemu towarzyszy profesjonalny serwis, aktualizowany codziennie, z myślą o czytelniczkach nastawionych na szybką, sprawnie dobraną i napisaną informację. Tradycyjny dwumiesięcznik z unikalnymi artykułami oraz fotografiami dostępny jest w salonach Kolportera i Empikach oraz modnych pubach i restauracjach, salonach SPA i urodowych w Krakowie i Warszawie. Nakład wydania tradycyjnego wynosi 5 tys. egzemplarzy. Dla kobiet, które lubią mieć ulubiony magazyn zawsze pod ręką, ale w formie elektronicznej przewidziano specjalne e-wydanie pisma.

Wydawcą pisma jest krakowskie Wydawnictwo Press Factory, redaktor naczelną – Aneta Zadroga, dziennikarka m.in. Gazety Wyborczej, mediów specjalistycznych w dziedzinie Internetu i korespondentka mediów zagranicznych. Zespół tworzą doświadczeni dziennikarze ogólnopolskich mediów opiniotwórczych i informacyjnych.

Za realizację serwisu internetowego www.eksmagazyn.pl odpowiada Insignia – najskuteczniejsza według klientów agencja interaktywna w Polsce (zgodnie z badaniem satysfakcji klientów agencji interaktywnych przeprowadzonym przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Media&Marketing Polska). Za komunikację z mediami, obsługę PR oraz strategię online oraz rozwoju papierowego magazynu odpowiada Wydawnictwo Press Factory.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
EksMagazyn obnaża Mozila, Szejbal i Minge! I rozbiera mężczyzn!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.