,  

Egurrola znowu na okładce Vivy z rodziną

Zobacz jak urosła córka choreografa.

Agustin Egurrola w końcu znalazł czas dla partnerki Niny Tyrki i córeczki Carmen. Choreograf zabrał swoje panie na Wyspy Kanaryjskie a w raz z nimi magazyn Vivę. Podobno to pierwsze wspólne wakacje pary.

Jest też obszerny wywiad, w którym Nina Tyrka tłumaczy dlaczego ich córka jest blondynką, kiedy rodzice mają ciemne włosy.

Ludzie często zwracają na to uwagę i pytają: jak to możliwe? A tajemnica jest prosta. Ja też jestem blondynką. Tylko od drugiej klasy liceum farbuję włosy. Doradził mi to trener tańca. Na parkiecie czarne prezentują się lepiej. Poszłam więc za radą mojego guru.

Na to Egurrola: I dobrze. Okazało się, że to podkreśla twoją osobowość. Ten kolor daje siłę i zjawiskowość. Nasza Carmen te cechy charakteru przejęła po tobie. Jest silna i uparta. Ma swoje zdanie. Chociaż ma dopiero dwa i pół roku, bywa niezwykle konsekwentna. Czasem tak nie uznaje kompromisu, że jestem zadziwiony.
Bardzo ważne teraz, jak im się układa, po tym jak w mediach nie raz plotkowało się, że tancerka wiele razy uciekała od swojego partnera.

Wiemy dużo o sobie. Znamy słabości, bolączki. I swoje atuty. Staramy się tak tym kierować, żeby dobrze nam się żyło. Uczymy się współgrać ze sobą. Jak w tańcu – mówi tancerka.

Więcej TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.